Vrásky

Vrásky

Vrásky jsou přirozenou součástí procesu stárnutí. Jsou způsobeny úbytkem kolagenu a elastinuv pleti a je zde mnoho faktorů, které ovlivňuji vývoj vrásek. Mnoho žen i mužů věří, že stárnutí pokožky je nevyhnutelné, ale s informacemi a technologiemi, které máme dnes, můžete vypadat tak mladě, jak se cítíte. Nemůžeme zabránit stárnutí, ale můžeme ho za pomocí kosmetických přístrojů a kvalitní kosmetických přípravků redukovat.

 

E-light (IPL) - Fotorejuvenace

+
Funguje na principu zahřívání pokožky velmi nízkými dávkami intenzivního pulsního světla a RF. Po zahřátí dochází ke stimulaci buněk,které produkují kolagenní vlákna a obnovuje se jejich tvorba. Pokožka je po zákroku lehce zarudlá, pigmentové skvrny a vaskulární léze na několik dní stmavnou a poté zmizí. Ošetření je vhodné pro zdravé osoby. Mohou ho absolvovat  ženy i muži.
 Délka ošetřeníCena za ošetření 
Celý obličej 50 minut 1 375,- Kč  
Obličej + krk 60 minut 1 635,- Kč  
Část obličeje čelo/brada/ tváře/horní ret 25 minut    990,- Kč  
Obličej + krk + dekolt 80 minut 2 600,- Kč  

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy.

Doporučený počet ošetření: 4 - 6 Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními: 1 - 4 týdny, dále dle potřeby klienta.

Ošetření celého obličeje zahrnuje:

Povrchové čištění, dezinfekce, ošetření přístrojem,koncentrát výživných látek,  sklidňující maska, sérum pod krém, závěrečné ošetření krémem.


Sonoforéza - ultrazvukem

+

Jedná se o neinvazní metodu za pomocí ultrazvuku. Ultrazvukové vlny pronikají do hlubších vrstev dermis, kde aktivují tvorbu fibroplastů a nového kolagenu. Pro lepší výsledek se ultrazvukovou hlavicí zapracovávají kosmetické přípravky do pokožky (epidermis) a ta je regenerována, vyhlazována a pevnější. Jedná se o bezbolestné ošetření, které lze absolvovat celoročně. Vhodné pro všechny typy pleti.

 • Redukuje kruhy pod očima
 • Vypnutí pleti
 • Omlazení

Kontraindikace: těhotenství, kojení, epilepsie, srdeční stimulátor, otevřené rány, rakovina , virová, plísňová, bakteriální onemocnění, choroby žil, cukrovka, implantáty v těle.

 Délka ošetřeníCena za ošetření
Obličej 65 minut  1 180,- Kč
Obličej + krk 75 minut 1 280,- Kč
Obličej + krk + dekolt 80 minut 1 380,- Kč

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy.

Doporučený počet ošetření: 4-6 Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními: 1 x za 10 dní dále postačí udržovací kůra dle náročnosti klienta.

Ošetření zahrnuje:

Odlíčení, kavitační peeling, povrchová tonizace, removing, aplikace výživných látek, ošetření přístrojem, kolagenová maska, sérum pod krém, závěrečné ošetření krémem dle typu pleti.


Galvanizace - iontoforéza

+

Jedná se o neinvazní metodu, při které galvanický proud působí do všech vrstev kůže (použit speciálně vodivý gel) a tím dochází nejen k hlubokému čištění, ale i k detoxikaci, intenzivní péči pro omlazení, zpevnění a vypnutí pleti. Ošetření je příjemné a bezbolestné. Viditelné výsledky již po prvním ošetření. V případě iontoforézy jsou zaváděny do kůže výživné látky.

 • Redukce pigmentových skvrn
 • Hloubkové čištění pokožky
 • Redukce kapilár, rosacea (růžovka)
 • Redukce jemných vrásek
 • Redukce akné
 • Odstranění toxinů
 • Kruhy pod očima

Kontraindikace: těhotenství, kojení, epilepsie, srdeční kardiostimulátor, otevřené rány, kovové implantáty, nádory, hnisavé záněty kůže, srdeční onemocnění, onemocnění látkové výměny, plicní tuberkulóza.

 Délka ošetřeníCena za ošetření
Obličej 65 minut  1 180,- Kč
Obličej+krk 75 minut 1 280,- Kč
Obličej+krk+dekolt 80 minut 1 380,-Kč

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy.

Doporučený počet ošetření: 4-6 Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními:1 x týdně a dále již stačí udržovací kůra 1x měsíčně.

Ošetření zahrnuje:

Odlíčení, kavitační peeling, povrchová tonizace, removing, zapracování výživných látek galvanikem, výživná maska na obličej,sérum pod krém, závěrečné ošetření krémem dle typu pleti.


Mezoterapie - elektroporace

+

Jedná se o neinvazivní ošetření za pomocí krátkých intenzivních elektrických vln, které způsobují otevření buněk do kterých se zapracovávájí kosmetické přípravky do pokožky (epidermis) a ta je regenerována.Podporuje tvorbu kolagenu, vyhlazení a omlazení kůže. Lze absolvovat celoročně. Ošetření je vhodné pro ženy i muže.

 • Vypnutí pleti
 • Celulitida
 • Omlazení
 • Zmírnění otoků pod očima
 • Redukce akné

Kontraindikace: těhotenství, rakovina, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, nemoci pojivové tkáně, nedávné kolagenové výplně, osoby s kovovými implantáty v těle, cukrovka, choroby žil.

 Délka ošetřeníCena za ošetření 
Obličej 65 minut 1 180,- Kč  
Obličej + krk 75 minut 1 280,- Kč  
Obličej + krk + dekolt 80 minut 1 380,- Kč  

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy.

Doporučený počet ošetření: 4 - 6  Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními: 1 x za 10 dní dále postačí udržovací kůra dle náročnosti klienta.

Ošetření zahrnuje:

Odlíčení, kavitační peeling, povrchová tonizace, removing, aplikace výživných látek, ošetření přístrojem, alginátová maska, sérum pod krém, závěrečné ošetření krémem dle typu pleti.


Mezoterapie jehličková

+

Jedná se o minimálně invazivní metodu, která přirozeně podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, vypíná kůži a vyrovnává povrchové vrásky. Derma perem se vytváří mikrovpichy (kanálky), kterými může být aplikováno jakékoliv výživné sérum na povrchu kůže. U citlivější pleti je možno nanést před zákrokem znecitlivující krém. Výsledek je vidět ihned po prvním ošetření.

Bezprostředně po aplikaci je pokožka začervenalá, ale následně se mikrootvory začínají uzavírat. Může se objevit otok, který zmizí za 2-3 dny, drobné známky po vpichu, zánětlivé ložisko, modřinky. Make - up je možné použít po 3 ( lépe 5 hodinách od aplikace). Po aplikaci se nevystavujeme přímému slunci či soláriu. Po dobu 3-4 dnů se vyhýbáme bazénu, posilovně, sauně...

 • Redukce akné
 • Redukce strijí
 • Vyhlazení jemných vrásek
 • Mírné vypnutí objemu tváře

Kontraindikace: těhotenství, rakovina, alergie na kovy, poruchy srážlivosti krve, kožní infekce, ekzémy, lupénka, dermatitida, opar, diabetes.

 Délka ošetřeníCena za ošetření
Anestezie za příplatek      250,- Kč
Jemné vrásky oči / kolem úst / čelo s koktejlem výživných látek 35 minut  1 180,- Kč
Střední vrásky oči / kolem úst / čelo s kyselinou hylauronovou (0,5ml) 35 minut 1 590,- Kč
Jizvičky po akné / neštovicích s kyselinou hylauronovou (0,5ml) 35 minut 1 590,- Kč
Ošetření obličeje,krku a dekoltu s kyselinou hylauronovou (3ml) 90 minut 3 535,- Kč
Ošetření krku s koktejlem výživných látek 35 minut 1 180,- Kč
Ošetření krku a dekoltu s kyselinou hylauronovou (2ml) 45 minut 2 635,- Kč
Ošetření hřbetu rukou s kyselinou hylauronovou (2ml) 30 minut 2 635,- Kč
Ošetření hřebetu rukou s koktejlem výživných látek 30 minut 1 180,- Kč
Celý obličej silná hydratace a redukce vrásek s kyselinou hylauronovou (2ml) 60 minut  2 635,- Kč
Celý obličej hydratace s koktejlem výživných látek 60 minut 1 380,- Kč
Jednorázový nástavec      100,- Kč
Střední vrásky oči / kolem úst / čelo 2ml kyseliny hylauronové 35 minut 2 635,-Kč
Střední vrásky celý obličej 3ml kyseliny hylauronové 60 minut 3 535,-Kč

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy a použitých koncentátů.

Doporučený počet ošetření: 3 - 6. Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními: 1x za 3-4 týdny a dále již stačí udržovací kůra dle náročnosti klienta.

Ošetření celého obličeje zahrnuje:

Odlíčení, tonizace pleti, desinfekce pleti, removing, ošetření derma perem+ kokteil vyživujících látek, kolagenová maska na obličej,sérum pod krém, závěrečné ošetření krémem.
 

Mikrodermabraze

+

Jedná se o velmi šetrnou neinvazivní přístrojovou metodou, která funguje na principu mechanického pealingu, pomocí speciálních diamantových nástavců. Výsledky dosažené touto metodou mikrodermabraze jsou viditelné a na první pohled výrazné již po prvním ošetření. Vhodné pro všechny typy pleti. Po ošetření se nevystavujeme na přímém slunci či soláriu.

 • Vyhlazení jemných vrásek
 • Hloubkové čištění pórů
 • Odstranění povrchových pigmentací a stařeckých skvrn
 • Odstranění jizviček po akné, strijí, mazotok

Kontraindikace: akutní zánět, kardiovaskulární onemocnění, diabetes, onemocnění ledvin, alergické reakce, krvácení. Absolutní kontraindikací je predispozice ke keloidním jizvám a vředům, specificky pak sklony k výrazné pigmentaci, tmavá pleť, rosacea, rozšířené cévy, zánět kůže, alergická pokožka, nervová přecitlivělost.

 Délka ošetřeníCena za ošetření
Obličej   50 minut  1 180,- Kč
Obličej + krk   85 minut 1 280,- Kč
Krk + dekolt   85 minut 1 280,- Kč
Obličej + krk + dekolt 100 minut 1 420,- Kč

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy.

Doporučený počet ošetření: 6. Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními: 6 ošetření v intervalech 1x za měsíc a dále dle náročnosti klienta.

Ošetření zahrnuje:

Odlíčení, povrchová tonizace, mikrodermabraze, koncentrát výživných látek, sklidňující maska, závěrečné ošetření krémem dle typu pleti.

 

Expresní ošetřeníDélka ošetřeníCena za ošetření
Obličej + krk 20 minut   555,- Kč
Krk + dekolt 20 minut   555,- Kč
Obličej + krk + dekolt 20 minut   675,- Kč

Ošetření zahrnuje:

Odlíčení, povrchová tonizace, mikrodermabraze, sérum pod krém, závěrečné ošetření krémem dle typu pleti.


Radiofrekvence bipolární

+
Radiofrekfence bipolární umožňuje cílený prohřev kůže, povrchová vrstva pokožky (epidermis) je rovnoměrně zahřívána a tím je regenerována. Podporuje tvorbu kolagenu, zpevnění a vyhlazení kůže, redukce tukových buněk. Tripolarní hlavice vysílá energii do spodní vrstvy podkoží (hypodermis), kde je rovnoměrně zahřívána povrchová vrstva pokožky (epidermis), je regenerována. Hlavice umožňuje léčbu celulitidy, korekce vrásek a ostatní procedury tvarování problematických tělesných partií. Tripolární hlavice jako jediná využívá tok energie mezi třemi elektrodami. Ošetření je efektivnější. Multipolarní hlavice štěpí tukové buňky, které jsou vyplavovány do mezibuněčného prostoru. Ošetření je určeno pro ženy i muže. 
 • Vypnutí pleti
 • Korekce vrásek
 • Anti-age dekoltu
 • Vypnutí povolené pokožky
 • Redukce akné

Kontraindikace: těhotenství, rakovina, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, nemoci pojivové tkáně, nedávné kolagenové výplně, osoby s kovovými implantáty v těle, cukrovka, choroby žil.

Radiofrekvence - ošetření obličeje, krku, dekoltuDélka ošetřeníCena za ošetření
Základní ošetření pleti - odlíčení, povrchová tonizace, přístrojové ošetření,balzám na rty, závěrečné ošetření krémem. 35 minut 1 150,- Kč
Základní ošetření (obliče+krk)- odličení,povrchová tonizace, přístrojové ošetření, balzám na rty,závěrečné ošetření krémem. 50 minut 1 380,- Kč
Základní ošetření (obliče+krk+dekolt)- odličení,povrchová tonizace, přístrojové ošetření, balzám na rty,závěrečné ošetření krémem. 60 minut 1 520,- Kč
Regenerace gold- odličení, povrchová tonizace, přístrojové ošetření, removing, koncentrát výživných látek, masáž obličeje, alginátová maska na obličej, oční krém, sérum pod krém, závěrečné ošetření krémem. 90 minut 1 750,- Kč
Radiofrekvence komplet (obličej, krk, dekolt)- odlíčení, povrchová tonizace, přístrojové ošetření, maska na obličej+dekolt, sérum pod krém, závěrečné ošetření pleti a dekoltu krémem. 110 minut 1 890,- Kč

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy.

Doporučený počet ošetření: 5 - 9 Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními: 1 x za 7 dní a dále dle náročnosti klienta.   


Rázová vlna

+

Jedná se o neinvazní přístrojové ošetření Terapie rázové vlny je založena na technologii nekondenzovaných nízkoenergetických radiálních vln, což je druh akustické vlny, která přenáší vysokou energii na bolestivé místa a vláknité nebo myoskeletální tkáně s subakutními, subchronickými a chronickými stavy. Tato energie podporuje regeneraci a regeneraci procesů šlach a měkkých tkání. Nesoustředěné nízkoenergetické radiální vlny vědecky prokázaly, že mají velký vliv na strukturu kolagenu a kožní pojivové tkáně, zlepšují krevní oběh a metabolismus tukových buněk. Mechanický masážní efekt snižuje edém a zlepšuje lymfodrenáž toxinů. Stimuluje tvorbu kolagenu, zatímco kůže se stává elastičtější a její pevnost je viditelná již po několika procedůrách. V období terapie dodržujte dostatečný pitný režim.

 • Vypnutí pleti
 • Zpevnění pleti
 • Korekce vrásek
 • Zjemnění jizev
 • Vypnutí povolené pokožky

Kontraindikace: těhotenství, rakovina, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, nemoci pojivové tkáně, osoby s kovovými implantáty v těle, osoby se silikonovými implantáty, disfunkce ledvin, cukrovka.

Rázová vlna - ošetření obličejeDélka ošetřeníCena za ošetřeníBalíček 10x ošetření
Ošetření celého obličeje - odlíčení, povrchová tonizace, přístrojové ošetření, maska na obličej, sérum pod krém, závěrečné ošetření očního okolí a pleti krémem. 55 minut 1 100,- Kč 10 000,- Kč
Obnova kontur (nosoretní rýchy) - odlíčení, povrchová tonizace, přístrojové ošetření, maska na obličej, sérum pod krém, závěrečné ošetření očního okolí a pleti krémem. 35 minut  805,- Kč  7 000,- Kč
Zářivý pohled - odlíčení, povrchová tonizace, přístrojové ošetření, maska na obličej, sérum pod krém, závěrečné ošetření očního okolí a pleti krémem. 35 minut    805 - Kč  7 000,- Kč
Podbradek- odlíčení, povrchová tonizace, přístrojové ošetření, závěrečné ošetření krémem. 25 minut    600,- Kč   5 200,- Kč

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy.

Doporučený počet ošetření: 6- 10. Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními: 1 x za 7 dní a dále dle náročnosti klienta.


Radiofrekvence tripolární

+
Tripolarní radiofrekvence vysílá energii do spodní vrstvy podkoží (hypodermis), kde je rovnoměrně zahřívána povrchová vrstva pokožky (epidermis), je regenerována. Hlavice umožňuje léčbu celulitidy, korekce vrásek a ostatní procedury tvarování problematických tělesných partií. Tripolární hlavice jako jediná využívá tok energie mezi třemi elektrodami. Ošetření je efektivnější. Bipolární hlavice umožňuje cílený prohřev kůže, povrchová vrstva pokožky (epidermis) je rovnoměrně zahřívána a tím je regenerována. Podporuje tvorbu kolagenu, zpevnění a vyhlazení kůže, redukce tukových buněk. Multipolarní hlavice štěpí tukové buňky, které jsou vyplavovány do mezibuněčného prostoru. Ošetření je určeno pro ženy i muže.
 • Vypnutí pleti
 • Korekce vrásek
 • Anti-age dekoltu
 • Vypnutí povolené pokožky
 • Redukce akné

Kontraindikace: těhotenství, rakovina, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, nemoci pojivové tkáně, nedávné kolagenové výplně, osoby s kovovými implantáty v těle, cukrovka, choroby žil.

Radiofrekvence - ošetření obličeje, krku, dekoltuDélka ošetřeníCena za ošetření
Základní ošetření pleti - odlíčení, povrchová tonizace, přístrojové ošetření,balzám na rty, závěrečné ošetření krémem. 35 minut  1 150,- Kč
Základní ošetření (obliče+krk)- odličení,povrchová tonizace, přístrojové ošetření, balzám na rty,závěrečné ošetření krémem. 50 minut 1 380,- Kč
Základní ošetření (obliče+krk+dekolt)- odličení,povrchová tonizace, přístrojové ošetření, balzám na rty,závěrečné ošetření krémem. 60 minut 1 520,- Kč
Regenerace gold- odličení, povrchová tonizace,  přístrojové ošetření,removing, koncentrát výživných látek, masáž obličeje, alginátová maska na obličej, oční krém, sérum pod krém, závěrečné ošetření krémem. 80 minut 1 750,- Kč
Radiofrekvence komplet (obličej, krk, dekolt)- odlíčení, povrchová tonizace, přístrojové ošetření, maska na obličej+dekolt, sérum pod krém, závěrečné ošetření pleti a dekoltu krémem. 95 minut 1 890,- Kč

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy.

Doporučený počet ošetření: 5 - 9 Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními: 1 x za 7 dní a dále dle náročnosti klienta.   


Frakční radiofrekvence

+

Mikrojehličková frakční radiofrekvence:
Mikro jehličkový frakční radiofrekvenční okruh MFR vytváří přesné a kontrolovatelné mikro vpichy s dodávkou RF energie, kterými může být aplikováno výživné sérum na povrchu. Poskytuje elasticitu a omlazení pokožky. Ovládání hloubky umožňuje přizpůsobené ošetření jemných oblastí, jako je čelo a kontrolu kostí. Mikro jehličky přinášejí energii RF přesně, takže prakticky neexistuje žádné tepelné poškození pokožky, což MFR účinně snižuje riziko pih u tmavých typů pokožky.

Neinvazivní frakční radiofrekvence:
SFR (povrchová frakční radiofrekvenční) násada poskytuje minimálně invazivní dodávku RF energie do epidermis a dermis díky svému "duálnímu kanálu". První kanál poskytuje hlubší ošetření s řízeným tepelným účinkem, zatímco druhý kanál poskytuje povrchové ošetření epidermis. Teplá energie prohřeje kolagenní a elastinová vlákna, vypíná je a aktivuje tvorbu nových.

Po ošetření: je pokožka obvykle zarudlá, mohou vzniknout modřinky, malé stroupky, které se nesmí strhávat. Délka zarudnutí je závislá na intenzitě provedeného zákroku. Může přetrvat několik hodin nebo pár dní. Velmi vzácně se mohou objevit drobné puchýřky, které obvykle během několika dnů zmizí. Po ošetření používáme hydratační kosmetické krémy. Po dobu minimálně 14 dní se chráníme před slunečním zářením. V dalších dnech se nevystavujeme těžké fyzické námaze, nechodíme do bazénu, sauny, solária.

 • Vypnutí pleti
 • Korekce vrásek
 • Anti-age dekoltu
 • Vypnutí povolené pokožky
 • Redukce jizev

Kontraindikace: těhotenství, nádorové onemocnění, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, nemoci pojivové tkáně, osoby s kovovými implantáty v těle, osoby se silikonovými implantáty, disfunkce ledvin, cukrovka. necitlivost na změny teploty, popáleniny, čerstvé jizvy, sklon k tvorbě keloidních jizev, zánětlivá onemocnění kloubů či měkkých tkání, jakékoli přenosné onemocnění.

Radiofrekvence - ošetření obličeje, krku, dekoltu                                                                                                                                                                                                                         Délka ošetřeníCena za ošetření
Ošetření celého obličeje 60 minut  4 680,- Kč
Ošetření části obličeje oči/ horní ret/ nosoretní rýha/ brada/svěrač obočí/ čelo/ tváře/jizvy v obličeji  30 minut 3 280,- Kč
Obličej+krk 70 minut 5 540,- Kč
Obličej + krk + dekolt 90 minut 6 200,- Kč
Lokální anestetikum 35 minut    290,- Kč

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy.

Doporučený počet ošetření: 2 - 5 Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními: 1 x za 3 týdny a dále dle náročnosti klienta.   

Ošetření zahrnuje: Nástavec, odlíčení, tonizace, peeling, dezinfekce, ošetření přístrojem, 1ml kyseliny hylauronové + koktejl výživných látek, maska na obličej, závěrečné ošetření očního okolí a pleti krémem, balzám na rty.