Pravidla provozu


lada

Milé klientky a klienti,

Dovolte nám prosím, abychom Vás v následujících bodech stručně seznámili s chodem salonu:

1, Prosím Vás, abyste nechodili pozdě. Dostavíte-li se se zpožděním, bude Vaše péče zkrácena, tak aby mohl být obsloužen klient/ka, který/rá je objednán/na po Vás.

2, Pokud se nemůžete dostavit na kosmetickou péči, kontaktujte mě, prosím, včas. Za zrušení objednávky do 24 hodin bude účtován 70% poplatek ze základní péče pleti pro studenty 770Kč. V případě zrušení  objednávky ve stejný den ošetření, popř. pokud se nedostavíte bez omluvy, bude Vám účtována plná cena ze základní péče pleti pro studenty 1100Kč. Bohužel v tak krátkém časovém úseku už nemáme možnost obsadit místo jinou klientkou/tem.

4, Předem zaplacená rezervace termínu, která činí 1000Kč může být zrušena nejpozději 3 dny před ošetřením jinak rezervační poplatek propadá.

3, Jestliže zrušíte 2 po sobě jdoucí termíny, vyřazujeme Vás z databáze a další objednání již nebude možné.

4, U procedur, které vyžadují pravidelnou docházku není možné přerušení. V případě přerušení procedury si vyhrazujeme právo ukončit zbylé návštěvy.

5, Dárkové poukazy jsou vydávány na 6 měsíců a poslední objednávky jsou přijímány 14 dní před platnosti poukazu.

6, Při kosmetické péči se věnujeme pouze Vám, nevyřizujeme telefonáty, nikoho dalšího do místnosti nepouštíme. 

7, objednat se můžete telefonicky, formou SMS, přes aplikaci Messenger či e-mailem. Pokud telefon nezvedáme, mějte prosím strpení, neboť se věnujeme klientům v salonu. Zavoláme Vám, jakmile to bude možné.

8, Nenavštívíte salon více než 3 měsíce, nebo si nepříjdete zakoupit  kosmetické přípravky pro domácí péči, znamená to pro nás, že jste se rozhodli pečovat o svou pleť sami, popř. jinde a budete vyřazeni z databáze klientů. Pokud se v budoucnu budete chtít  objednat, budeme na Vás pohlížet, jako na nové klienty.

9, Doporučujeme používat stejnou kosmetiku pro domácí péči, kterou používáme v salónu, abyste mohli   pracovat na zlepšení kvality Vaší pleti i mimo salon.

10, Místnost, kde se kosmetická péče provádí, bude vždy připravena na Vaši péči a řádně uklizena.

11, Budeme se snažit, abyste šli na objednaný termín ve sjednanou dobu s maximálním zpožděním 15 minut. Pokud tento čas překročíme, tak Vám náleží 10% sleva..

Tyto pravidla se týkají pouze u kosmetické péče a vylučují se z nich veškeré doplňkové služby, které salon nabízí.

Objednáním se na kosmetickou péči akceptujete pravidla Kosmetického Salónu H2O.


Z provozních důvodu je salon dočasně otevřen pouze po telefonické domluvě.