Kruhy pod očima

Kruhy pod očima

Mnoho žen i můžu trápí otázka kruhů pod očima. Může za to nedostatek spánků, hormony, genetika, alergie, stárnutí, žilky, které Vám poskytují modrý odstín. Tyto problémy se dají redukovat za pomocí kosmetických přístrojů a kosmetických přípravků.

 

Mikromasáž očního okolí Recavery

+

Mikromasáž očního okolí je samostatná kosmetická péče, kterou lze spojit s masáží obličeje a dekoltu, oddaluje proces stárnutí.

 • Zabraňuje tvorbě váčků a kruhů pod očima
 • Působí proti únavě

Kontraindikace: těhotenství, kojení, epilepsie, srdeční stimulátor, otevřené rány.

 Délka proceduryCena za návštěvu
Mikromasáž očního okolí 60 minut 1 500,- Kč

Časy a ceny jednotlivých návštěv jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti  plochy. 

Doporučený počet návštěv: 1 - 2. Frekvence mezi jednotlivými návštěvami: 1 x za 14 dní dále dle potřeby klienta.

Návštěva zahrnuje:

Odlíčení, povrchová tonizace, peeling, speciální ošetření s masáží očního okolí, oční maska, sérum pod krém, závěrečná péče.


Galvanizace

+

Jedná se o neinvazní metodu, při které galvanický proud působí do všech vrstev kůže (použit speciálně vodivý gel) a tím dochází nejen k hlubokému čištění, ale i k detoxikaci, intenzivní péči pro omlazení, zpevnění a vypnutí pleti. Procedura je příjemné a bezbolestné. Viditelné výsledky již po první návštěvě. V případě iontoforézy jsou zaváděny do kůže výživné látky.

 • Redukce pigmentových skvrn
 • Hloubkové čištění pokožky
 • Redukce kapilár, rosacea (růžovka)
 • Redukce jemných vrásek
 • Redukce akné
 • Odstranění toxinů
 • Kruhy pod očima

Kontraindikace: těhotenství, kojení, epilepsie, srdeční kardiostimulátor, otevřené rány, kovové implantáty, nádory, hnisavé záněty kůže, srdeční onemocnění, onemocnění látkové výměny, plicní tuberkulóza.

 Délka proceduryCena za návštěvu
Ošetření očního okolí 20 minut 1 500,- Kč

Časy a ceny jednotlivých návštěv jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti  plochy. .

Doporučený počet návštěv: 4 - 6. Frekvence mezi jednotlivými návštěvami: 1 x týdně, dále postačí udržovací kůra dle náročnosti klienta.

Návštěvaí zahrnuje:

Odlíčení, povrchová tonizace, aktivní gel, galvanizece, sérum pod krém, závěrečná péče krémem dle typu pleti.


Mezoterapie - elektroporace

+

Jedná se o neinvazivní proceduru za pomocí krátkých intenzivních elektrických vln, které způsobují otevření buněk do kterých se zapracovávájí kosmetické přípravky do pokožky (epidermis) a ta je regenerována.Podporuje tvorbu kolagenu, vyhlazení a omlazení kůže. Lze absolvovat celoročně. Procedura je vhodná pro ženy i muže.

 • Vypnutí pleti
 • Celulitida
 • Omlazení
 • Zmírnění otoků pod očima

Kontraindikace: těhotenství, rakovina, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, nemoci pojivové tkáně, nedávné kolagenové výplně, osoby s kovovými implantáty v těle, cukrovka, choroby žil.

 Délka proceduryCena za návštěvu 
Ošetření očního okolí 20 minut 1 500,- Kč  

Časy a ceny jednotlivých návštěv jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti  plochy. 

Doporučený počet návštěv: 4 - 6  Frekvence mezi jednotlivými návštěvami: 1 x za 10 dní dále postačí udržovací kůra dle náročnosti klienta.

Návštěva zahrnuje:

Odlíčení, povrchová tonizace, removing, aplikace výživných látek, ošetření přístrojem, závěrečná péče krémem dle typu pleti.


Přístrojové ošetření pleti Hébé face

+

Jedná se o neinvazní přístrojovou proceduru z oblasti endermologie, kdy vakuum nasává kožní řasu a tím navrací elasticitu pokožky. LED a RF bipolární radiofrekvence zahřívá cílovou tkáň v hlubších vrstvách pokožky pro obnovení kolagenových vláken. Zlepšuje krevní oběh, zpevňuje pokožku obličeje a redukuje vrásky. Díky vysoké RF energii se dosahuje velmi uspokojivých výsledků.

 • Vypnutí pleti
 • Korekce vrásek
 • Anti-age dekoltu
 • Vypnutí povolené pokožky
 • Redukce jizev
 • Korekce kruhů pod očima

Kontraindikace: těhotenství, nádorové onemocnění, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, nemoci pojivové tkáně, osoby s kovovými implantáty v těle, osoby se silikonovými implantáty, disfunkce ledvin, cukrovka. necitlivost na změny teploty, popáleniny, čerstvé jizvy, sklon k tvorbě keloidních jizev, zánětlivá onemocnění kloubů či měkkých tkání, jakékoli přenosné onemocnění.

Hébé face - obličej, krk,dekolt                                                                                                                                                                                                            Délka ošetřeníCena za návštěvu
Zářivý pohled - odlíčení, povrchová tonizace, přístroj, maska na oči, sérum pod krém,závěrečná péče očního okolí a pleti krémem. 35 minut    1 500,- Kč

Časy a ceny jednotlivých návštěv jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti  plochy. 

Doporučený počet návštěv: 5 - 9 Frekvence mezi jednotlivými návštěvami: 1 x za 7 dní a dále dle náročnosti klienta.