Oteklé nohy

Oteklé nohy

Mnoho z nás trápí oteklými nohami. Je to způsobeno životním stylem, naším zaměstnáním, těhotenstvím, horkým počasím, stravou. Je zapotřebí, podpořit funkčnost lymfatického systému, který vylučuje veškeré škodlivé látky z našeho těla ven. Nabízíme Vám lymfodrenážní ošetření za pomocí kosmetického přístroje, který podporuje a udržuje obnovu lymfatického systému.

Endomasáž přístrojem Hébé body

+

Jedná se o neinvazní přístrojové ošetření z oblasti endermologie, kdy mechanickou cestou za pomocí speciálně navržených motorizovaných válečků s vakuem, IR+LED+RF se pokožce navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Válečkys vakuem: se otáčí dle zvoleného programu, nasávají kožní řasu díky tomu procesu se zpevní pokožka, redukuje celulitida, provádí se masáž, endomasáž, modelace postavy. IR: zahřívá podkožní tuk, zvyšuje pružnost pokožky. LED: mění propustnost membrán tukových buněk. RF: rozpouští tukové buňky, které se poté smíchají s lymfou v mezibuněčném prostoru a přirozenou cestou odchází z těla ven. Tímto přístrojem může být prováděna i klasická relaxační masáž. Pravidelným ošetřením se obvykle dosahuje velmi uspokojivých výsledků. Ošetření je určeno pro ženy i muže.

  • Otoky
  • Chronická únava
  • Nespavost
  • Celulitida
  • Detoxikace organismu

Zásady v průběhu kůry: dodržovat pitný režim min. 2L čisté vody bez bublinek za den. Zdravá výživa tj. dostatek zeleniny a ovoce, celozrnné pečivo, nízkotučné maso. Věnujte se cvičení - tím budete odvádět z těla toxiny. Při sprchování střídejte teplou a studenou vodu.

Kontraindikace: těhotenství, nádorové onemocnění, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, nemoci pojivové tkáně, osoby s kovovými implantáty v těle, osoby se silikonovými implantáty, disfunkce ledvin, cukrovka. necitlivost na změny teploty, popáleniny, čerstvé jizvy, sklon k tvorbě keloidních jizev, zánětlivá onemocnění kloubů či měkkých tkání, jakékoli přenosné onemocnění.

 Délka ošetřeníCena za ošetřeníBalíček 10 x ošetření
Endomasáž 35 minut 1 020,- Kč 8 500,- Kč

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy.

Doporučený počet ošetření: 10

Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními: 1x až 3x týdně


Vakuum

+

Jedná se o neinvazivní metodu za pomocí vakuové hlavice. Ta nasává kožní řasu, tripolární rádiofrekvence zahřívá tukové buňky, které se štepí a poté se vyplavují z těla ven. Díky vákuu se zlepšuje elasticita pokožky. Je vhodná na lymfodrenáže, léčbu celulitidy……Cena ošetření je za 1 partii těla.

  • Redukce celulitidy
  • Lymfatická drenáž
  • Regenerace pokožky
  • Zpevnění pleti

Kontraindikace: těhotenství, rakovina, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, nemoci pojivové tkáně, osoby s kovovými implantáty v těle, osoby se silikonovými implantáty, disfunkce ledvin, cukrovka, těhotenství a kojení, onemocnění jater, zvýšená citlivost kůže, otevřené rány.

VakuumDélka ošetřeníCena za ošetření
Hýždě/stehna/lýtka 35 minut     750,- Kč
Hýždě/stehna/lýtka 60 minut 1 020,- Kč

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy.

Doporučený počet ošetření: 5-8

Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními: ošetření by se mělo opakovat 2-3 x týdně a dále dle náročnosti klienta.

Ošetření zahrnuje:

Povrchové čištění, vodivý gel, ošetření přístrojem, závěrečné ošetření krémem.