Strie

Strie

S nevzhlednými striemi se potýká velké množství žen, ale mnohdy se tomu neubrání ani muži. Strie vznikají v dospívání, těhotenství, rychlá ztráta váhy, hormonálními změnami. Tento problém se dá redukovat za pomocí kosmetických přístrojů a kosmetických přípravků.

E-light (IPL)

+

Funguje na principu zahřívání pokožky velmi nízkými dávkami intenzivního pulsního světla a radiofrekvence. Po zahřátí dochází ke stimulaci buněk,které produkují kolagenní vlákna a obnovuje se jejich tvorba. Pokožka je po zákroku lehce zarudlá, pigmentové skvrny a vaskulární léze na několik dní stmavnou a poté zmizí. Ošetření je vhodné pro zdravé osoby. Mohou ho absolvovat  ženy i muži.

 Délka ošetřeníCena za ošetřeníZvýhodněná cena po 4.ošetření
Korekce jizev 20 minut 1 200,- Kč  1 100,-Kč
Korekce strijí  20 minut 1 200,- Kč  1 100,- Kč

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy.

Doporučený počet ošetření: 3–5

Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními: 4 - 5 týdnu

Po ošetření

žilek, pigmentace se mohou objevit malé puchýřky, stroupky. Neloupeme je, vyloupnou se samy. Minimálně po dobu 14 dní chráníme před slunečním zářením.


Diamantová Mikrodermabráze

+

Jedná se o velmi šetrnou neinvazivní přístrojovou metodou, která funguje na principu mechanického pealingu, pomocí speciálních diamantových nástavců. Výsledky dosažené touto metodou mikrodermabraze jsou viditelné a na první pohled výrazné již po prvním ošetření. Cena ošetření je za 1 partii těla.Vhodné pro všechny typy pleti. Po ošetření se nevystavujeme na přímém slunci či soláriu.

 • Redukce celulitidy
 • Omlazení hřbetů na rukou
 • Zjemnění strií
 • Rozjasnění pleti
 • Redukce akné

Kontraindikace: akutní zánět, kardiovaskulární onemocnění, diabetes, onemocnění ledvin, alergické reakce, krvácení. Absolutní kontraindikací je predispozice ke keloidním jizvám a vředům, specificky pak sklony k výrazné pigmentaci, tmavá pleť rosacea.

VakuumDélka ošetřeníCena za ošetření
Strie dle zvolené lokality Břicho / hýždě ....... 60 minut 1 260,- Kč

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy.

Doporučený počet ošetření: 6

Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními: 6 ošetření v intervalech 1x za měsíc

Ošetření zahrnuje:

Povrchové čištění, mikrodermaráze, závěrečné ošetření krémem.


Mezoterapie jehličková

+

Jedná se o minimálně invazivní metodu, která přirozeně podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, vypíná kůži a vyrovnává povrchové vrásky. Derma perem se vytváří mikrovpichy (kanálky), kterými může být aplikováno jakékoliv výživné sérum na povrchu kůže. U citlivější pleti je možno nanést před zákrokem znecitlivující krém. Cena ošetření je za 1 partii těla. Výsledek je vidět hned pop prvním ošetření.

Bezprostředně po aplikaci je pokožka začervenalá, ale následně se mikrootvory začínají uzavírat. Může se objevit otok, který zmizí za 2-3 dny, drobné známky po v pichu, zánětlivé ložisko, modřinky. Make - up je možné použít po 3 ( lépe 5 hodinách od aplikace). Po aplikaci se nevystavujeme na přímém slunci či soláriu. Po dobu 3-4 dnnů se vyhýbáme bazénu, posilovně, sauně…

 • Redukce strií
 • Redukce akné
 • Hydratace pleti
 • Redukce vrásek
 • Mírné vypnutí objemu tváře

Kontraindikace: těhotenství, rakovina, alergie na kovy, poruchy srážlivosti krve, kožní infekce, ekzémy, lupénka, dermatída, opar, diabetis.

Tělová jehličková mezoterapieDélka ošetřeníCena za ošetření
Ošetření strií s kys. hylauronovou (1ml) 30 minut 1 990,- Kč
Anestezie za příplatek      350,- Kč
Jednorázový nástavec      300,- Kč

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy a použitých koncentrátů.

V případě aplikace většího množství koktejlus výživnými látkami a kys. hylauronové se bude cena mírně lišit.

Doporučený počet ošetření: 4 - 6

Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními: 1x za 14 dní a dále již stačí udržovací kůra 1x za 6měs.

Ošetření zahrnuje:

Povrchové čištění, ošetření derma perem+ kokteil vyživujících látek, závěrečné ošetření krémem.


Frakční radiofrekvence

+

Mikrojehličková frakční radiofrekvence:
Mikro jehličkový frakční radiofrekvenční okruh MFR vytváří přesné a kontrolovatelné mikro vpichy s dodávkou RF energie, kterými může být aplikováno výživné sérum na povrchu. Poskytuje elasticitu a omlazení pokožky. Ovládání hloubky umožňuje přizpůsobené ošetření jemných oblastí, jako je čelo a kontrolu kostí. Mikro jehličky přinášejí energii RF přesně, takže prakticky neexistuje žádné tepelné poškození pokožky, což MFR účinně snižuje riziko pih u tmavých typů pokožky.

Neinvazivní frakční radiofrekvence:
SFR (povrchová frakční radiofrekvenční) násada poskytuje minimálně invazivní dodávku RF energie do epidermis a dermis díky svému "duálnímu kanálu". První kanál poskytuje hlubší ošetření s řízeným tepelným účinkem, zatímco druhý kanál poskytuje povrchové ošetření epidermis. Teplá energie prohřeje kolagenní a elastinová vlákna, vypíná je a aktivuje tvorbu nových.

Po ošetření: je pokožka obvykle zarudlá, můžou vzniknout modřinky, malé stroupky, které se nesmí strhávat. Délka zarudnutí je závislá na intenzitě provedeného zákroku. Může přetrvat několik hodin nebo pár dní. Velmi vzácně se mohou objevit drobné puchýřky, které obvykle během několika dnů zmizí. Po ošetření používáme hydratační kosmetické krémy. Po dobu minimálně 14 dní se chráníme před slunečním zářením. V dalších dnech se nevystavujeme těžké fyzické námaze, nechodíme do bazénu, sauny, solária.

 • Vypnutí pleti
 • Korekce vrásek
 • Anti-age dekoltu
 • Vypnutí povolené pokožky
 • Redukce jizev

Kontraindikace: těhotenství, nádorové onemocnění, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, nemoci pojivové tkáně, osoby s kovovými implantáty v těle, osoby se silikonovými implantáty, disfunkce ledvin, cukrovka. necitlivost na změny teploty, popáleniny, čerstvé jizvy, sklon k tvorbě keloidních jizev, zánětlivá onemocnění kloubů či měkkých tkání, jakékoli přenosné onemocnění.

Radiofrekvence - ošetření strie, jizvy                                                                                                                                                                                                               Délka ošetřeníCena za ošetření
Ošetření strií cena se pohybuje od 60 minut 3 380,- Kč
Ošetření jizev cena se pohybuje od 40 minut 3 380,- Kč
Anestetikum     350,- Kč

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy.

Doporučený počet ošetření: 2 - 5 Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními: 1 x za 3 týdny a dále dle náročnosti klienta.   

Ošetření zahrnuje: Nástavec, očištění ošetřované partie, dezinfekce, ošetření přístrojem, 1ml kyseliny hylauronové + koktejl výživných látek, záverečné ošetření krémem. 


Biostimulační laserová terapie

+

Jedná se o neinvazivní šetrnou laserovou metodu využívající světlo se specifickými vlastnostmi, které má příznivý vliv na stimulaci buněk a tudíž podporuje jejich zdravý růst, startuje hojivé procesy. Laserová terapie nezpůsobuje bolest, poranění či zarudnutí. Laser se může používat i v letních měsících a tělu nijak neškodí. Doporučujeme dodržovat intervaly návštěv pro dosažení ideálních výsledků a Vaši maximální spokojenost.  Nejčastější využití biostimulačního laseru je: 

 • redukce strií a hojení jizev do 2 let

 • regenerace popálené kůže nebo hlubokých ran

 • zmírnění zánětlivých projevů pokožky

 • léčba akné

 • odstranění otoků a modřin

 • hydratace a regenerace pleti

 • regenerace vlasové pokožky

 • redukce kuperózy (biostimulační laser žilky neodstraní, ale dokáže posílit žilní stěny tak, aby nedocházelo k praskání dalších.)

Kontraindikace: těhotné ženy, osoby trpící epilepsii, fotosensitivní medikace, světloplachost, onkologické onemocnění, osoby trpící na štítnou žlázu.

 Biostimulační laserDélka ošetřeníCena za ošetření
Jizvy, strie   10 minut    680,- Kč
Jizvy, strie   20 minut 1 000,- Kč
V ramci ošetření  10 minut   500,- Kč

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy.

Doporučený počet ošetření: 10-12  nejlépe 2 x týdně. Následná podpůrná péče - jedno ošetření do 3 - 4 týdnů

Ošetření zahrnuje:

Povrchové čištění,  laserová terapie.