Jizvy

Jizvy

Tkáň jizvy se tvoří ve zraněných oblastech našeho těla a nahrazuje buňky, které byly zničeny. Objevuje se buď uvnitř těla nebo na jejím povrchu a je normální součástí procesu hojení těla, kdykoliv se zraníme. Tkáň jizvy působí jako bariéra a chrání místo, které bylo zraněno, bohuželzde chybí funkčnost původní tkáně a má nízkou elasticitu. Na povrchu těla to může být kosmetický problém nebo dokonce deformující. Jizvy můžeme redukovat za pomocí kosmetických přístrojů a kosmetických přípravků.

 

E-light (IPL)

+
Funguje na principu zahřívání pokožky velmi nízkými dávkami intenzivního pulsního světla a RF. Po zahřátí dochází ke stimulaci buněk, které produkují kolagenní vlákna a obnovuje se jejich tvorba. Pokožka je po zákroku lehce zarudlá, pigmentové skvrny a vaskulární léze na několik dní stmavnou a poté zmizí. Ošetření je vhodné pro zdravé osoby. Mohou ho absolvovat  ženy i muži.
 Délka ošetřeníCena za ošetřeníZvýhodněná cena po 4. ošetření
Korekce jizev 15 minut 1 100,- Kč 1 000,- Kč

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy.

Doporučený počet ošetření: 4 - 7  Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními: 1 -x za 1-2 týdny, dále dle potřeby klienta.

Ošetření zahrnuje:

Povrchové čištění, ošetření přístrojem, sérum pod krém, závěrečné ošetření krémem.


Mikrodermabraze

+

Jedná se o velmi šetrnou neinvazivní přístrojovou metodu, která funguje na principu mechanického peelingu pomocí speciálních diamantových nástavců. Výsledky dosažené touto metodou mikrodermabraze jsou viditelné již po prvním ošetření. Vhodné pro všechny typy pleti. Po ošetření se nevystavujeme na přímém slunci či soláriu.

 • Redukce pigmentace
 • Korekce kožního mazu
 • Korekce jemných vrásek
 • Redukce akné, strijí, jizev
 • Vyrovnává hydrataci pokožky

Kontraindikace: těhotenství, rakovina kůže, poruchy srážlivosti krve, rosacea, alergická rekce, predispozice ke koloidním jizvám a vředům, sklony k výrazné pigmentaci, opálená pleť, zánět kůže.

 Délka ošetřeníCena za ošetření
Obličej     50 minut 1 180,- Kč
Obličej+krk    85 minut 1 280,- Kč
Krk+dekolt    85 minut 1 280,- Kč
Obličej+krk+dekolt 100 minut 1 420,- Kč

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy.

Doporučený počet ošetření: 5 - 6 Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními: 1x za 4 týdny a dále dle náročnosti klienta.

Ošetření zahrnuje:

Povrchové čištění, mikrodermabraze,tonizace, sklidňující maska, závěrečné ošetření krémem dle typu pleti.

 

Expresní ošetřeníDélka ošetřeníCena za ošetření
Obličej+krk 20 minut 555,- Kč
Krk+dekolt 20 minut 555,- Kč
Obličej+krk+dekolt 20 minut 675,- Kč

Ošetření zahrnuje:

Odlíčení, povrchová tonizace, mikrodermabraze, sérum pod krém, závěrečné ošetření krémem dle typu pleti.


Mezoterapie jehličková

+

Jedná se o minimálně invazivní metodu, která přirozeně podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, vypíná kůži a vyrovnává povrchové vrásky. Derma perem se vytváří mikrovpichy (kanálky), kterými může být aplikováno jakékoliv výživné sérum na povrchu kůže. U citlivější pleti je možno nanést před zákrokem znecitlivující krém. Výsledek je vidět ihned po prvním ošetření.

Bezprostředně po aplikaci je pokožka začervenalá, ale následně se mikrootvory začínají uzavírat. Může se objevit otok, který zmizí za 2-3 dny, drobné známky po vpichu, zánětlivé ložisko, modřinky. Make - up je možné použít po 3 ( lépe 5 hodinách od aplikace). Po aplikaci se nevystavujeme přímému slunci či soláriu. Po dobu 3-4 dnů se vyhýbáme bazénu, posilovně, sauně...

 • Redukce akné
 • Redukce strijí
 • Vyhlazení jemných vrásek
 • Mírné vypnutí objemu tváře

Kontraindikace: těhotenství, rakovina, alergie na kovy, poruchy srážlivosti krve, kožní infekce, ekzémy, lupénka, dermatitida, opar, diabetes.

 Délka ošetřeníCena za ošetření
Anestezie za příplatek      250,- Kč
Jizvičky po akné / neštovicích s kyselinou hylauronovou (2ml) 30 minut 2 635,- Kč
Jizvičky po akné / neštovicích s koktejlem výživných látek 30 minut 1 180,- Kč
Jednorázový nástavec      100,- Kč
 

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy a použitých koncentrátů.

Doporučený počet ošetření: 3 - 6. Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními: 1x za 3 týdny a dále již stačí udržovací kůra dle náročnosti klienta.

Ošetření obličeje zahrnuje:

Odlíčení, tonizace pleti, desinfekce pleti, removing, ošetření derma perem+ kokteil vyživujících látek (kys.hylauronová), maska na obličej( maska na ruce),sérum pod krém, závěrečné ošetření krémem.

Frakční radiofrekvence

+

Mikrojehličková frakční radiofrekvence:
Mikro jehličkový frakční radiofrekvenční okruh MFR vytváří přesné a kontrolovatelné mikro vpichy s dodávkou RF energie, kterými může být aplikováno výživné sérum na povrchu. Poskytuje elasticitu a omlazení pokožky. Ovládání hloubky umožňuje přizpůsobené ošetření jemných oblastí, jako je čelo a kontrolu kostí. Mikro jehličky přinášejí energii RF přesně, takže prakticky neexistuje žádné tepelné poškození pokožky, což MFR účinně snižuje riziko pih u tmavých typů pokožky.

Neinvazivní frakční radiofrekvence:
SFR (povrchová frakční radiofrekvenční) násada poskytuje minimálně invazivní dodávku RF energie do epidermis a dermis díky svému "duálnímu kanálu". První kanál poskytuje hlubší ošetření s řízeným tepelným účinkem, zatímco druhý kanál poskytuje povrchové ošetření epidermis. Teplá energie prohřeje kolagenní a elastinová vlákna, vypíná je a aktivuje tvorbu nových.

Po ošetření: je pokožka obvykle zarudlá, můžou vzniknout modřinky, malé stroupky, které se nesmí strhávat. Délka zarudnutí je závislá na intenzitě provedeného zákroku. Může přetrvat několik hodin nebo pár dní. Velmi vzácně se mohou objevit drobné puchýřky, které obvykle během několika dnů zmizí. Po ošetření používáme hydratační kosmetické krémy. Po dobu minimálně 14 dní se chráníme před slunečním zářením. V dalších dnech se nevystavujeme těžké fyzické námaze, nechodíme do bazénu, sauny, solária.

 • Vypnutí pleti
 • Korekce vrásek
 • Anti-age dekoltu
 • Vypnutí povolené pokožky
 • Redukce jizev

Kontraindikace: těhotenství, nádorové onemocnění, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, nemoci pojivové tkáně, osoby s kovovými implantáty v těle, osoby se silikonovými implantáty, disfunkce ledvin, cukrovka. necitlivost na změny teploty, popáleniny, čerstvé jizvy, sklon k tvorbě keloidních jizev, zánětlivá onemocnění kloubů či měkkých tkání, jakékoli přenosné onemocnění.

Radiofrekvence - ošetření obličeje, krku, dekoltu                                                                                                                                                                                                                         Délka ošetřeníCena za ošetření
Ošetření jizev od 60 minut  3 280,- Kč
Anestetikum       290,- Kč

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy.

Doporučený počet ošetření: 2 - 5 Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními: 1 x za 3 týdny a dále dle náročnosti klienta.   

Ošetření zahrnuje: Nástavec, odlíčení, tonizace, peeling, dezinfekce, ošetření přístrojem, 1ml kyseliny hylauronové + koktejl výživných látek, maska na obličej, závěrečné ošetření očního okolí a pleti krémem, balzám na rty.