Epilace

Epilace

Zastavte nekonečný cyklus voskování a holení ! Je čas na dlouhodobé odstranění chloupků, které je pohodlné,rychlé a účinné. Přístroj E-light (IPL) je šetrnější metoda intenzivního pulsního světla, které Vás zbaví nechtěného ochlupení téměř kdekoliv na těle. Mezi nejčastější ošetřované partie patří: oblasti obličeje, podpaží, oblasti bikin, nohy, ramena, záda, krk.

 

E-light (IPL)

+
Jedná se o neinvazivní proceduru za pomocí intenzivního pulsního světla a radiofrekvenčního výboje, a to  spočívá ve vyslání pulsního světla s určitým množstvím enegie o specifické vlnové délce  přímo do vlasového folikulu a tím kořínky chloupku ničí, aniž by ovlivňovala přilehlé  oblasti. Epilace je vhodná jak pro ženy , tak i pro muže, kteří se chtějí zbavit ochlupení v podpaží, tříslech, na zádech…
 
Před návštěvou

před zákrokem se neopalujte minimálně 3 týdny, mohli byste mít na ošetřeném místě světlé skvrny, chloupky by měly být minimálně 2-3mm dlouhé a minimálně 5 týdnů je nevytrhávejte.

Po návštěvě

Ošetřená oblast může být několik dní po zákroku lehce zarudlá. Po tuto dobu cca 14 dní. musíte místo chránit před slunečním zářením a mechanickým podrážděním min.

Kontaindikace: těhotenství, epilepsie,čerstvé opálení, onemocnění kůže, poruchy srážlivosti krve, hormonální poruchy, cukrovka, příliš tmavá kůže, otevřené rány, čerstvé tetování, kardiostimulátor.

Šedé a velmi světlé chloupky, kde je absence pigmentu, se nedají touto metodou odstranit. Epilace IPL není vhodná k odstraňování chloupku na výrazně opálené pokožce.

 
 Délka proceduryCena za návštěvu
Horní ret 20 minut    720,- Kč
Brada/tváře 20 minut    920,- Kč
Vousy u můžů 20 minut 2 600,- Kč
Mezi obočím 15 minut    600,- Kč
Nad obočím 15 minut    720,- Kč
Krk 15 minut 1 260,- Kč
Celý obličej 30 minut 3 000,- Kč

Časy a ceny jednotlivých návštěv jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti  plochy. 

Doporučený počet návštěv: 6 - 8 Frekvence mezi jednotlivými návštěvami: 1x za 3-6 týdnu.

Návštěva zahrnuje:

Povrchové čištění, přístroj, závěrečná péče krémem.