Ruční kosmetické ošetření

Ruční kosmetické ošetření

Základní ošetření pleti pro studenty

Odlíčení, hloubkové čištění - kavitační peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, maska, závěrečné ošetření pleti krémem.

45 min - 850- Kč

Základní ošetření pleti

Odlíčení, hloubkové čištění - kavitační peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, removing, maska na obličej, balzám na rty, závěrečné ošetření pleti krémem.

50 min - 1100- Kč

Fresh peelig

Odlíčení, čistící roztok, aplikace peelingu, sérum pod krém, balzám na rty, závěrečné ošetření očního okolí a pleti krémem. Doporučení:1 x týdně 6-8 ošetření.

35 min - 1100- Kč

Kompletní ošetření pleti a dekoltu

Odlíčení, hloubkové čištění - kavitační peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, masáž obličeje a dekoltu, maska na obličej , sérum pod krém, balzám na rty, závěrečné ošetření očního okolí, pleti a dekoltu krémem.

80 min - 1 820,- Kč

Základní ošetření aknozní pleti

Odlíčení, peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, ozonoterapie, removing, koncentrát výživných látek, maska na obličej, sérum pod krém, balzám na rty, závěrečné ošetření očního okolí a pleti krémem.

65 min - 1 820,- Kč

Základní ošetření citlivé pleti a pigmentace

Odlíčení, peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, removing, koncentrát výživných látek, maska na obličej, sérum pod krém,balzám na rty, závěrečné ošetření očního okolí a pleti krémem.

65 min - 1 820,- Kč

Unstress ošetření pleti

Odlíčení, hloubkové čištění - kavitační peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, sérum, zapracování výživných látek s masáží obličeje a dekoltu, 2x maska na obličej , sérum pod krém , balzám na rty, závěrečné ošetření očního krémem.

85 min - 2 500,- Kč

Anti age ošetření pleti

Odlíčení, enzymatický peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, zpevňující sérum , zapracování výživných látek s masáží obličeje a dekoltu, 2x maska na obličej , liftingové sérum pod krém , balzám na rty, závěrečné ošetření očního krémem.

95 min - 2 500,- Kč

Recovery rituál

Odlíčení, úprava obočí, komplex peelingů, detoxikace, dlouhotrvající hydratace , masáž obličeje a dekoltu, výživná slupovací maska na obličej, balzám na rty, závěrečné ošetření očního okolí, pleti a dekoltu krémem.

100 min - 2 500,- Kč

Dermo ošetření pleti (atopický ekzém, akné...)

Odlíčení, enzymatický peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, detoxukační sérum , zapracování výživných látek s masáží obličeje a dekoltu, 2x maska na obličej , hydratační sérum pod krém , balzám na rty, závěrečné ošetření očního krémem.

85 min - 2 500,- Kč

Perfect look

Odlíčení, peeling dvoufázový, povrchová tonizace, úprava obočí, zapracování výživných látek s masáží obličeje a dekoltu, 1 x maska na obličej , liftingové sérum pod krém , balzám na rty, závěrečné ošetření očního krémem.

95 min - 3 500,- Kč

Mikromasáž

Mikromasáž očního okolí je samostatné kosmetické ošetření, které lze spojit s masáží obličeje a dekoltu.

20 min - 600,- Kč

Parafínový zábal na ruce s peelingem

očištění, peeling, parafínový zábal, závěrečné ošetření krémem

25 min - 520,- Kč

Maska na ruce s peelingem

očištění, peeling, maska na ruce, závěrečné ošetření krémem.

25 min - 520,- Kč

Parafínový zábal na ruce

očištění, parafínový zábal, závěrečné ošetření krémem

25 min - 280,- Kč

Maska na ruce

očištění, maska na ruce, závěrečné ošetření krémem.

25 min - 280,- Kč

 

          Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy a spotřebovaného materiálu.