Ruční kosmetické ošetření

Ruční kosmetické ošetření

Základní ošetření pleti pro studenty

Odlíčení, hloubkové čištění - kavitační peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, výživa, maska, závěrečné ošetření pleti krémem.

45 min - 1 100- Kč

Základní ošetření pleti

Odlíčení, hloubkové čištění - kavitační peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, removing, maska na obličej, balzám na rty, závěrečné ošetření pleti krémem.

60 min - 1500- Kč

Kompletní ošetření pleti a dekoltu

Odlíčení, hloubkové čištění - kavitační peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, masáž obličeje a dekoltu se zapracováním výživných látek, maska na obličej , sérum pod krém, balzám na rty, závěrečné ošetření očního okolí, pleti a dekoltu krémem.

90 min - 2 500,- Kč

Ošetření aknozní pleti

Odlíčení, povrchová tonizace, peeling, úprava obočí, ozonoterapie popř. světelná terapie,  výživné látky, maska na obličej, sérum pod krém, balzám na rty, závěrečné ošetření očního okolí a pleti krémem.

90 min - 2 500,- Kč

Ošetření pleti s pigmentaci

Odlíčení, povrchová tonizace, enzymový peeling, úprava obočí,  zapracování rozjasňujících látek, maska rozjasňující na obličej, alginátová zesvětlující maska na obličej, sérum pod krém,balzám na rty, závěrečné ošetření očního okolí a pleti krémem.

90 min - 2 500,- Kč

Unstress ošetření pleti

Odlíčení, probiotický peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, sérum, zapracování výživných látek s masáží, maska na obličej , sérum pod krém , balzám na rty, závěrečné ošetření očního krémem.

85 min - 2 500,- Kč

Dermo ošetření pleti (atopický ekzém, akné...)

Odlíčení, enzymatický peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, detoxukační sérum , zapracování výživných látek s masáží,  maska na obličej , hydratační sérum pod krém , balzám na rty, závěrečné ošetření očního krémem.

85 min - 2 700,- Kč

Anti-age s kolagenem

Odlíčení, enzymatický peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, zpevňující sérum , zapracování výživných látek s kolagenem, maska na obličej , balzám na rty, závěrečné ošetření očního krémem.

95 min - 2 800,- Kč

Perfect look (ošetření s kmenovými buňkami)

Odlíčení, povrchová tonizace, úprava obočí, peeling, sérum s kmenovými buňkami,  maska na obličej , booster, krém , balzám na rty, závěrečné ošetření očního krémem.

95 min - 3 800,- Kč

Studený parafínový zábal na ruce

očištění, parafínový zábal, závěrečné ošetření krémem

25 min - 280,- Kč

Maska na ruce

očištění, maska na ruce, závěrečné ošetření krémem.

25 min - 280,- Kč

 

          Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy a spotřebovaného materiálu.