Ruční kosmetické ošetření

Ruční kosmetická péče

Základní péče pleti pro studenty

Odlíčení, hloubkové čištění - kavitační peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, výživa, maska, závěrečná péče pleti krémem.

45 min - 1 200- Kč

Základní péče pleti

Odlíčení, hloubkové čištění - kavitační peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, removing, maska na obličej, balzám na rty, závěrečná péče pleti krémem.

60 min - 1500- Kč

Kompletní péče pleti a dekoltu

Odlíčení, hloubkové čištění - kavitační peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, masáž obličeje a dekoltu se zapracováním výživných látek, maska na obličej , sérum pod krém, balzám na rty, závěrečná péče očního okolí, pleti a dekoltu krémem.

90 min - 2 500,- Kč

Aknozní pleť

Odlíčení, povrchová tonizace, peeling, úprava obočí, ozonoterapie popř. světelná terapie,  výživné látky, maska na obličej, sérum pod krém, balzám na rty, závěrečná péče očního okolí a pleti krémem.

90 min - 2 500,- Kč

Pleť s pigmentaci

Odlíčení, povrchová tonizace, enzymový peeling, úprava obočí,  zapracování rozjasňujících látek, maska rozjasňující na obličej, alginátová zesvětlující maska na obličej, sérum pod krém,balzám na rty, závěrečná péče očního okolí a pleti krémem.

90 min - 2 500,- Kč

Unstress péče

Odlíčení, probiotický peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, sérum, zapracování výživných látek s masáží, maska na obličej , sérum pod krém , balzám na rty, závěrečná péče očního krémem.

85 min - 2 500,- Kč

Dermo péče (atopický ekzém, akné...)

Odlíčení, enzymatický peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, detoxukační sérum , zapracování výživných látek s masáží,  maska na obličej , hydratační sérum pod krém , balzám na rty, závěrečná péče očního krémem.

85 min - 2 800,- Kč

Anti-age s kolagenem

Odlíčení, enzymatický peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, zpevňující sérum , zapracování výživných látek s kolagenem, maska na obličej , balzám na rty, závěrečná péče očního krémem.

95 min - 2 800,- Kč

Perfect look (péče s kmenovými buňkami)

Odlíčení, povrchová tonizace, úprava obočí, peeling, sérum s kmenovými buňkami,  maska na obličej , booster, krém , balzám na rty, závěrečná péče očního okolí a pleti krémem.

95 min - 3 800,- Kč

Studený parafínový zábal na ruce

očištění, parafínový zábal, závěrečná péče krémem

25 min - 280,- Kč

Maska na ruce

očištění, maska na ruce, závěrečnzávěrečná péče krémem.

25 min - 280,- Kč

 

          Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy a spotřebovaného materiálu.